ارجاع پرونده‌های متعدد کلاهبرداری از طریق سایت دیوار برای فروش تراکتور | بلاگ

ارجاع پرونده‌های متعدد کلاهبرداری از طریق سایت دیوار برای فروش تراکتور

ساخت وبلاگ
ارجاع پرونده‌های متعدد کلاهبرداری از طریق سایت دیوار برای فروش تراکتور

به گفته سرهنگ محمد معظمی گودرزی در پی ارجاع پرونده‌های متعدد کلاهبرداری از طریق سایت دیوار برای فروش تراکتور به پلیس فتا شهرستان ساوجبلاغ، بررسی موضوع در دستورکار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

بررسی‌های اولیه پلیس حاکی از این بود که فردی با آگهی فروش تراکتور در سایت دیوار با قیمتی بسیار نازل، اقدام به فریب سوژه‌های خود کرده و با چرب زبانی نامبردگان را وادار به واریز مبلغی به عنوان بیعانه کرده و پس از دریافت وجه دیگر پاسخ آن‌ها را نمی‌داد.

جانشین فرمانده انتظامی البرزگفت:در ادامه ماموران پس از انجام یک سری اقدامات فنی و پلیسی و هماهنگی با مقام قضایی، متهم را طی یک عملیات غافلگیرانه در شهرک ملک آباد شهرستان چهارباغ دستگیر و مقدار زیادی کارت بانکی و تلفن همراه از مخفیگاه او کشف کردند.

او با اشاره به اعتراف متهم به ۵۰ فقره کلاهبرداری از این طریق با همدستی ۲ نفر دیگر، عنوان کرد: با اقدامات انجام شده همه مال باختگان این پرونده شناسایی و به مراجع قضایی معرفی شدند.

سرهنگ گودرزی با اشاره دستگیری همدستان متهم در سطح شهرستان چهارباغ، گفت: کارشناسان ارزش کلاهبرداری انجام شده توسط اعضای این باند را حدود ۱۰ میلیارد ریال برآورد می‌کنند.

به گفته جانشین فرمانده انتظامی البرز کاربران اینترنتی در صورت قصد خرید از سایت‌های خرید و فروش لوازم دست دوم، قبل از رویت جنس و خریدار، به هیچ وجه مبالغی را به عنوان بیعانه به حساب کسی واریز نکنند.

خبر...
ما را در سایت خبر دنبال می کنید

نویسنده : مشرق بازدید : 242 تاريخ : سه شنبه 19 بهمن 1400 ساعت: 15:05