عزیزی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان: جبهه جهادگران گزینه خود را با مشورت و نظر مردم انتخاب می‌کند | بلاگ

عزیزی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان: جبهه جهادگران گزینه خود را با مشورت و نظر مردم انتخاب می‌کند

ساخت وبلاگ
عزیزی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان: جبهه جهادگران گزینه خود را با مشورت و نظر مردم انتخاب می‌کند

دبیرکل جبهه جهادگران ایران اسلامی از آمادگی این تشکل برای ورود به انتخابات ریاست جمهوری، شورا‌های اسلامی شهر و میان‌دوره‌ای مجلس خبر داد.

 

وهاب عزیزی دبیرکل جبهه جهادگران ایران اسلامی در گفت‌و‌گو با  خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، از آمادگی این تشکل برای ورود به انتخابات ریاست جمهوری، شورا‌های اسلامی شهر و میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: برای معرفی نامزد در انتخابات ریاست جمهوری در حال بررسی، رایزنی و مذاکره هستیم. در انتخابات شورا‌ها و مجلس نیز در تهران و کلانشهر‌ها لیست مستقل معرفی می‌کنیم.

این فعال سیاسی مراجعه به نظر مردم اعم از هواداران جبهه جهادگران، جامعه ایثارگری، نهاد‌های مردمی، هیئت‌های مذهبی، اعضای ستاد‌های مجازی، انجمن‌های صنفی و دانشجویی را مبنا و زیربنای تصمیم گیری در جبهه جهادگران دانست و افزود: در نظام سیاسی مردم سالاری دینی، محوریت مردم یک اصل خلل ناپذیر است و ما بر اساس همین اصل برای معرفی گزینه‌ها از نظر مردم استفاده می‌کنیم.

وی افزود: جبهه جهادگران در انتخابات مجلس یازدهم به نامزدها برای حوزه انتخابیه  تهران فراخوان داد که تعداد ۴۵۰ نفر رزومه خود را به ستاد مرکزی ارسال کردند. اسامی این ۴۵۰ نفر ابتدا توسط شورای سیاسی مورد بررسی و پایش قرار گرفت و در مرحله اول یک لیست ۱۲۰ نفری از نامزدهای تهران به رای و نظر مخاطبین گذاشته شد. سپس افراد صاحب نظر و طرفداران گزینه‌‌ها نظرات خودشان را در وب سایت جهادگران نیوز و صفحه اینستاگرام مشخص شده اعلام کردند.

عزیزی گفت: در مرحله دوم با لحاظ نمودن پیشنهاد‌های دریافت شده مجدد یک لیست ۹۰ نفری معرفی شد که لیست نهایی ۳۰ نفری برای تهران از بین این ۹۰ نفر با لحاظ نمودن مجموع آرای حاصل شده انتخاب گردید؛ لذا برای معرفی لیست کاندیدا‌های شورا‌های اسلامی شهر در انتخابات ۱۴۰۰ نیز در چند مرحله از مشورت و نظر مردم و نخبگان سیاسی با شیوه‌های نوین استفاده خواهیم کرد.

دبیرکل جبهه جهادگران ایران اسلامی به تشکیل ستاد‌های مجازی اشاره کرد و گفت: به لحاظ شرایط متاثر از شیوع ویروس کرونا، طرح تشکیل ستاد‌های مجازی را اجرایی کردیم. در این طرح به تعداد کافی ستاد پیش بینی شده است و هیچ محدودیتی برای تشکیل ستاد‌ها نداریم. مسئولیت و ماهیت کار ستاد‌های مجازی همانند ستاد‌های محلی و منطقه‌ای سابق است، اما شکل این ستاد‌ها متفاوت و انعطاف پذیرتر است.

او در پایان بیان کرد: در طرح "هزارستاد" جبهه جهادگران، ستاد‌های صنفی، رفاقتی، خانوادگی، منطقه ای، محلی، همکاری، ورزشی، دانشجویی و ... به صورت نامحدود بر اساس یک شیوه نامه مشخصی پیش بینی شده است که بخشی از این ستاد‌ها فعالیت خودشان را جهت تشویق مردم به حضور در انتخابات شروع کرده‌اند. ما در جبهه مردمی جهادگران مصمم هستیم با اجرایی شدن این طرح، گامی مثبت و موثر در راستای منویات و رهنمود‌های مقام معظم رهبری جهت برگزاری یک انتخابات پرشور و سالم برداریم.

انتهای پیام/

خبر...
ما را در سایت خبر دنبال می کنید

نویسنده : مشرق بازدید : 450 تاريخ : جمعه 15 اسفند 1399 ساعت: 3:34