خبر | بلاگ

خبر

ساخت وبلاگ
کنترلر آبیاری هانتر


کلوخه هایی با فشار 90 تا 120 بار برای استفاده گاه به گاه خانگی مناسب هستند، به عنوان مثال. در دنیای امروزه کیفیت در کنار سرعت انجام امور، مورد انتظار همگانی است و پیشرفت های سریع و گاه لحظه ای در دنیای دیجیتال در جهت برآوردن همین نیازهاست که اگر اینچنین نبود روزانه شاهد اختراعات جدید در این زمینه نبودیم. با کارواش بخار در محل کیفیت بالاتر میباشد چرا که ریخت و پاش(کثیفی محل مورد نظر) از میان رفته است و نگرانی از این بابت وجود ندارد. فشار های بالاتر از 200 بار جهت شست و شوی دیگ ها ، سرامیک و دستگاههای روغنی استفاده می شود. Vapky با فشار بالای 150 بار واپکی حرفه ای مناسب برای کارخانجات صنعتی و کارگاه ها برای تمیز کردن مناطق بسیار آلوده با ابعاد بزرگتر می باشد. توده هایی با دبی حدود 500 لیتر در ساعت آهکی نیمه حرفه ای هستند و برای مناطق بزرگتر مناسب هستند، به عنوان مثال.

آنها هم برای حرفه ای ها در عملیات، تعمیر و نگهداری و هم برای افرادی که خودتان آن را انجام می دهند طراحی شده اند. این سیتستم در ساعات انتخابی شماپمپ را استارت می کند و شیر برقی خط مه پاش مورد نظر شما را راه اندازی می نماید. دستگاه کارواش صنعتی دارای یک سیستم محافظتی است به این منظور که از پمپ تعبیه شده در دستگاه محافظت شود و عمر دستگاه افزایش یابد. در مقاله های بعدی در این سایت، تایمرهای مخصوص سیستم مهپاش را معرفی میکنیم. خریدار پیش از خرید کارواش یا واترجت صنعتی باید سطح مکان مورد نظر برای شستشو را در نظر بگیرد زیرا انتخاب مدل واترجت بسیار به این موضوع بستگی دارد. علاوه بر این قدرت فوق العاده ی این دستگاه و کیفیت شستشوی بی نظیر آن سرعت عملیات نظافت را بسیار افزایش می دهد. چنانچه قصد دارید عمر پمپ را افزایش دهید و مانع از آسیب رساندن به پمپ شوید حتماً یک فیلتر در ورودی پمپ قرار دهید زیرا این کار موجب بهبود عملکرد پمپ خواهد شد. واترجت هم به صورت ثابت در یک جا و هم به صورت سیار در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. درداخل نازل ها پیستون یا دریچه کوچکی قرار دارد که با ایجاد فشارتوسط آب به عقب کشیده شده و خروجی نازل را باز می کند.

این مسئله در کنار کاهش زمان نگهداری از گیاهان، باعث صرفه جویی در هزینه ها و وقت ما می شود. در بسیاری از موارد ، این مشتری در صورت عدم خرید یک به روز ، این مؤلفه های خشک کن اضافی را پس می گیرند. به عنوان چرخ دنده های چرخان به هم مشبک می شوند ، باعث افزایش فشار کارواش صنعتی 200 بار می شوند که سیال را وارد خط خروجی می کند. امروزه شرکت های متعددی در زمینه فروش کارواش صنعتی و دیگر محصولات نظافتی فعالیت دارند. بیمارستان ها، کارخانه ها، هتل ها و دیگر مکان های عمومی با داشتن یک کارواش صنعتی می توانند در وقت و هزینه صرفه جویی کنند. این وسیله پرکاربرد نیازهای نظافتی صنایع مختلف را برطرف می سازد. آب از طریق شیلنگ به لنس یا نازل دستگاه انتقال یافته و در آنجا نحوه پاشش آب به کمک این نازلها تعیین میشود و کار لنس نیز در این دستگاه افزایش سرعتدهی و تسهیل بخشیدن فرایند میباشد. مصریان در هزاره ی ششم قبل از میلاد مسیح، دانش تکلونوژی شناخته شده به عنوان “آبیاری سیل” را با ایجاد یک شبکه از کانال هایی برای انتقال آب از رود نیل به باغ هایشان ایجاد کردند. کارواش صنعتی که به عنوان پاک کننده های فشار قوی یا “جیب” نیز شناخته می شوند ، برای تمیز کردن سطوح با جریان قوی آب طراحی شده اند.

یکی دیگر از معیارهای انتخاب صحیح آهک نیز دبی جریان است. هرچه جریان بیشتر باشد، بهتر مناطق بزرگ را تمیز خواهید کرد . نقاطی که به راحتی در دسترس نیست را با لنس های بلندتر می توان تمیز نمود. اگر آب و هوای منطقه طوری باشد که بارشی کافی برای پر کردن مخزن با استفاده از تکنیک های برداشت آب باران ایجاد کند یا خودتان بتوانید مخزن را به راحتی پر کنید، سیستم آبیاری قطره ای ثقلی به ویژه از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. ماشین ظرفشویی FASA و LAVOR که ما ارائه می کنیم بهترین در کلاس خود هستند - قابل اعتماد، کارآمد و استفاده بسیار آسان هستند. از کمپرسورهای نوع لوب برای پمپ بنزین نیز استفاده می شود. رنگ این لوله ها اغلب مشکی و در برخی موارد به رنگ قهوه ای، سبز، آبی نیز مشاهده شده است. کارواش صنعتی علاوه بر عملیات شستشو، فرآیندهای دیگری مانند رنگآمیزی و لایهبرداری را نیز انجام میدهد.

https://abniro.com/irrigation-controller-hunter/

خبر...
ما را در سایت خبر دنبال می کنید

نویسنده : مشرق بازدید : 319 تاريخ : جمعه 27 خرداد 1401 ساعت: 21:43